درباره برند ها

معرفی برندها

MERU:

کمپانی Meru بنا بر بررسی منابع مستقل به عنوان برترین برند بازار شبکه بی سیم Enterprise در دنیا شناخته می شود و با به کار گیری تکنولوژی خاص و انحصاری در محصولات خود توانسته است توجه بسیاری از شرکت های بزرگ را به خود جلب کند. محصولات این شرکت تحت بستر WiFi با استاندارد های ac/802.11a/b/g/n در رده شبکه های Enterprise برای محیط های Indoor و Outdoor در اختیار کاربران قرار می گیرد.

آدرس وبسایت : www.fortinet.com/meru

گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : دو سال

Proxim :

کمپانی Proxim از شرکت های صاحب نام درعرصه تجهیزات شبکه Wireless بوده و راه‌حل‌های جامعی را در زمینهWimax ،Broadband و Wi-Fiبه ویژه Outdoor Wireless برای مؤسسات بزرگ ارائه می‌نماید. کمپانی Proxim عضو کمیته تدوین استاندارد هایWiMax می باشد. طیف محصولات آن برقراری ارتباطات تا فواصل 70 کیلومتر و بیش از 1.2Gbps را فراهم می کند. شرکت ساخت سیستم به دلیل حجم فعالیت و قابلیتهای فنی، در حال حاضر تنهاPlatinum Partner این کمپانی در خاورمیانه محسوب می شود.

آدرس وبسایت :www.proxim.com

گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : یک سال

Linksys :

تجهیزات کمپانی Linksys در زمینه ارائه محصولات Wireless برای مؤسسات، سازمانها و شرکتها در رده SMB و SOHO جایگاه ویژه‌ای دارد. در سال‌های اخیر نو آوری‌های Linksys در دنیای شبکه از یک سو و تملک این شرکت توسط کمپانی معظم Ciscoو سپس Belkinاز سوی دیگر،باعث رشد چشمگیر سهم بازار آن شده است،به نحوی که در حال حاضر این شرکت توانسته است بیش از نیمی از سهم بازار آمریکا در رده مؤسسات کوچک و متوسط و مصرف کنندگان خانگی را به خود اختصاص دهد.

شرکت ساخت سیستم به عنوان متولی توزیع و پشتیبانی این کالا در سراسر کشور است.

آدرس وبسایت : www.linksys.com

گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : 25 ماه گارانتی تعویض

 

مشتریان ساخت سیستم

Amar3.pngArya-Sasol.jpgcl-02.jpgcl-04.jpgcl-05.jpgcl-07.jpgcl-08.jpgcl-09.jpgcl-10.jpg
JoomShaper