پشتیبانی و خدمات پس از فروش

Technical-Support4.jpg

شرکت ساخت سیستم با بیش از سه دهه تجربه حضور موفق در بازار انفورماتیک کشور و پیاده سازی پروژه های متعدد در سازمان های مختلف شامل وزارت خانه ها، دانشگاه ها، بانک ها، شرکت های صنعتی، پتروشیمی ها و اپراتورهای مخابراتی توانسته با در نظر گرفتن سیاست های پشتیبانی فنی استاندارد، خدمات مناسبی را در این حوزه به مشتریان خود ارائه کند.

در خصوص سیاست های خدمات و پشتیبانی محصولات Meru در شرکت ساخت سیستم، این شرکت محصولات Meru را در ایران به مدت یک سال شمسی ضمانت و پس از آن خدمات پشتیبانی و فنی را به مدت سه سال ارایه می نماید.

شیوه ارایه خدمات به قرار زیر می باشد :

· اکسس پوینت ها در صورت بروز خرابی سخت افزاری و نرم افزاری که از طریق نصب مجدد Firmware و نرم افزار برطرف نشود دارای گارانتی تعویض فوری خواهند بود. ( موارد عرفی که به دلیل عدم رعایت شرایط بهره برداری همچون ولتاژ برق ورودی مخرب که منجر به سوختگی محسوس و مشخص دربرد الکترونیکی دستگاه شود یا ورود آب و سایر اشیا خارجی که ظاهری محسوس داشته باشد و سبب خرابی تجهیزات شود منطقا از شمول این ضمانت خارج می باشند.)

· کنترلر ها و تجهیزات Service Appliance در صورت خرابی سخت افزاری و نرم افزاری که از طریق نصب مجدد Firmware و نرم افزار و سیستم عامل برطرف نشود دارای گارانتی خواهد بود و به همین منظور چنانچه رفع عیب در شرکت ساخت سیستم مقدور نباشد دستگاه جهت بررسی و رفع مشکل یا تعویض قطعی برای کمپانی Meru ارسال می شود. در طول دوره زمانی که تجهیز معیوب از شبکه خریدار خارج شده است برای جلوگیری از وقفه در کارکرد شبکه مشتری ، شرکت ساخت سیستم یک دستگاه با مشخصات تا حد ممکن مشابه را به صورت امانی در اختیار مشتری قرار می دهد.

· شرکت ساخت سیستم ارایه خدمات فنی و پشتیبانی را برای تجهیزات Meru به مدت 3 سال پس از دوره ضمانت با انعقاد قرارداد خدمات و نگهداری عهده دار می شود. بر اساس تعهدات فوق شرکت ساخت سیستم همواره تعداد مشخصی از تجهیزات مانند کنترلر ها و اکسس پوینت ها را در انبار خود نگهداری کرده و از چرخه فروش خارج می کند تا به عنوان تجهیزات لازم برای ارایه خدمات و تعهدات دوره گارانتی ودوره خدمات پشتیبانی استفاده نماید. شرکت ساخت سیستم در دوره ضمانت سرویس های زیر را به مشتریان به صورت رایگان ارایه می دهد :

· هر سال یک بار سرویس مراجعه حضوری در محل شبکه خریدار توسط کارشناسان فنی ساخت سیستم به خریدار ارایه می شود که در این بازدید و سرویس ادواری ، وضعیت کارکرد شبکه بررسی ، Log های ثبت شده تحلیل ، شرایط فرکانسی شبکه مرور ، سیاست های امنیتی و مدیریتی شبکه بازبینی شده و نسخ Firmware   تجهیزات به آخرین نسخه ارتقا می یابد و گزارشی از مشاهدات و اقدامات انجام شده به مشتری ارایه می شود.

· خریدار از همفکری و مشاوره های تلفنی واحد پشتیبانی فنی و مهندسی شرکت ساخت سیستم در تمامی ساعات اداری بهره مند می باشد.

· خریدار از Offer های احتمالی کمپانی Meru برای خریداران محصولات آگاه شده و قادر خواهد بود از شرایط ویژه ای که برای کلیه مشتریان جهانی در نظر گرفته میشود بهره مند شود.

· خریدار از اطلاع رسانی های فنی و تکنولوژیک کمپانی Meru مطلع و بهره مند می شود.

 

خواندن 8412 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 آذر 1393 ساعت 05:40
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

 

مشتریان ساخت سیستم

Amar3.pngArya-Sasol.jpgcl-02.jpgcl-04.jpgcl-05.jpgcl-07.jpgcl-08.jpgcl-09.jpgcl-10.jpg
JoomShaper